Ana Sayfa EĞİTİM Esenler Şehit Hüseyin Kısa Ortaokulu’ndan Resim Sergisi

Esenler Şehit Hüseyin Kısa Ortaokulu’ndan Resim Sergisi

Okunma Sayısı 798
0

Esenler Şehit Hüseyin Kısa Ortaokulu ve  Medipol Hastanesi ortak Sosyal Sorumluluk Projesi düzenledi

Şehit Hüseyin Kısa Ortaokulu sosyal sorumluluk projesi kapsamında Esenler Medipol Hastanesi ile ortaklaşa Hijen konulu Proje ve yarışma düzenledi. Dereceye giren öğrencilere düzenlenen tören ile hediyeleri verildi.

Programa Hastane Başhekimi Yrd.Doç.Dr.Necdet Özçelik,AK Parti Esenler Bel. Meclis Üyesi Osman Gökçebaş, Okul Müdürü,Sağlık personelleri,Öğrenmenler,Öğrenciler ve yerel basından Gazete Esenler,Sondakika Esenler ve Esenler Gündem katıldı.

Tören de konuşma yapan Hastane Başhekimi Yrd.Doç.Dr.Necdet Özçelik “ Hijen konulu sosyal sorumluluk projesini okulumuz ile birlikte yapmanın haklı gururunu taşıyoruz. Günlük hayatımızda her zaman bir yerlere dokunuyoruz. Sağlığımızın tam bu noktada önemi ortaya çıkıyor yani hijyenik olmamız gerekiyor. Sağlık personellerimizin okulda Öğrencilerimize verilen hijyen eğitimin sonucunda birde bu konuyu resime yansıtmalarını istemiştik. Öğrencilerimizin bu çalışmalarını hastanemizde sergiledik. Aynı zamanda bir seçici kurul tarafından bazı öğrencilerimizi derecelendirdik. Bugün burada dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini vereceğiz. Sosyal sorumluluk projesi emeği geçenleri teşekkür ve tebrik ediyorum.”

Başarılı öğrencilerin dereceye giren resimler Hastanede sergilendi. Resimler bir hafta boyunca hastaların ziyaretine açık olacak.

Dereceye giren öğrencilere Başhekim Yrd. Doç.Dr. Necdet Özçelik, okul müdürü ve Medipol Hastanesi Kurumsal Pazarla Müdürü Kadir Dilsiz tarafından hediyeleri sunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz