Ana Sayfa ESENLER ESENLER MECLİS ÜYESİ USTA: CHP MÜFTERİ KİŞİYİ BİRİNCİ SIRADAN ADAY GÖSTERİYOR

ESENLER MECLİS ÜYESİ USTA: CHP MÜFTERİ KİŞİYİ BİRİNCİ SIRADAN ADAY GÖSTERİYOR

Okunma Sayısı 1140
0

CHP Esenler Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Usta ”544 Parsel konusunda benim rüşvet aldığım ile ilgili iftira atan müfteri kişiyi Esenler CHP ilçe yönetimi birinci sıradan adan gösteriyor diyerek, Benim bu yapmış olduğum mücadelem CHP Esenler İlçe yönetiminden daha çok AK Partili siyasetçiler tarafından saygı ile karşılanıyor, aday gösterilen müfteri kişinin de adaylığı hayırlı olsun” dedi.

  VİDEO HABER

Esenler CHP Meclis üyesi Mustafa Usta, Yerel Basın ile bir araya gelerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

HÜSEYİN KOÇ PARTİ GAZİSİDİR

Mustafa Usta Basına yaptığı önemli açıklamalarda, 544 Parsel ile ilgili verdiğim hukuki ve Parti içi haklı mücadelem de sürekli yanımda bulunan ve Parti ile adı özdeşleşmiş olan Hüseyin Koç’un ödüllendirilmesi gerekirken cezalandırdılar. Hüseyin Koç Parti Gazisidir. Yoldaşları onu iyi anlamadılar. Ona ceza verenlerin Gazilere saygıları da yokmuş bunu anladım. Bizleri cezalandırmak kazanç değil kayıptır bunu da yakın zamanda anlayacaksınız dedi.

YAKLAŞAN YEREL SEÇİMLERDE LİSTE PAZARLIĞI

CHP’li Usta Sizler 3-5 kişiyi geçmeyen dar çevrenizle partimizi küçültmeye devam edeceksiniz. Yoldaşlarınızı yok sayacaksınız. Yaklaşan yerel seçimlerde liste pazarlıkları yapacaksınız. Emperyalizmin gırtlağımızı sıktığı şu günlerde mücadele adına pratik hiçbir eylem yapmayacaksınız. Sizlerin buna yüreğinizin yetmeyeceğini ben adım gibi biliyorum. Sizler bana yaptığınız iftira ile anılacaksınız. Ben sizleri iftiracı, müfteri ilan etmiştim. Aranızdan birinin de yüzüne söylemiştim. Ama bakıyorum bu sözler sizleri durdurmaya yetmedi.

MUSTAFA USTA ADAY OLMAYACAĞIM

Mustafa Usta ”Parti yöneticilerinin bana ve Hüseyin Koç’a yaptığı haksızlıklardan sonra aday olmamaya karar verdim’ diyerek, Ben görevim boyunca hep haksızlıkların ve hukuksuzlukların karşısında durdum” dedi.

HABER: SUAT TÜRKOĞLU

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz