Ana Sayfa ESENLER Esenler Kaymakamı Hulisi Şahin Ve Vatandaşlardan Farkındalık

Esenler Kaymakamı Hulisi Şahin Ve Vatandaşlardan Farkındalık

Okunma Sayısı 1757
0

Esenler’de 3 Ekim Dünya Yürüyüş Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi. Kaymakam Hulusi Şahin Esenler’de ki sağlık çalışanları ile birlikte sağlıklı bir yaşam için düzenlenen etkinlikte buluşarak , Davutpaşa caddesinden Dörtyol meydanına kadar yürüdü.

 

Esenler Kaymakam Hulusi Şahin’in öncülüğünde, Davutpaşa caddesinden Cumhuriyet Meydanı’na kadar süren yürüyüşe İlçe Sağlık Müdürü, Sağlık Müdürlüğü çalışanları ve vatandaşlar ile öğrenciler katıldı.  Yürüyüş boyunca ” Günde 10 bin adım atın- Harekete Devam Et Obeziteye Veda Et- Sigara ve alkol kullanmayın, , ‘Hareket edin kalbinizi ödüllendirin’ yazılı dövizler taşıdılar.

Yürüyüşün ardından Dörtyol Meydanında devam eden etkinlikte katılımcılar, sağlık personellerinin açtığı stant’da  ikram olarak elma verildi.  Yürüyüşe katılanlar, sağlıklı yaşam için yapılması gerekenleri stant’da ki görevli sağlık personeli tarafından bilgilendirildiler.
Kaymakam Şahin, “ Halkımızın Hareketli Yaşamı Benimsemelerini Arzu Ediyoruz”
Vatandaşlarla ayaküstü sohbet eden Kaymakam Şahin, “vatandaşlarımızın doğru beslenme alışkanlıklarıyla beraber hareketli yaşamı ve fiziksel aktiviteyi benimsemelerini arzuluyoruz. Bu tür çalışmaların mücadele ve sağlıklı yaşamı teşvik etme konusunda etkili oluyor. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi

Düzenleme HABER: SUAT TÜRKOĞLU

 

 

 

Kaynak: 7/24 Esenler Haber

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz