Ana Sayfa ESENLER Esenler Esnaf Odası Başkanı Şahin: ”Bu Güne Kadar Yapılmayanları Yaptık”

Esenler Esnaf Odası Başkanı Şahin: ”Bu Güne Kadar Yapılmayanları Yaptık”

Okunma Sayısı 872
0

Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin, esnaf üyeleri ile yaptığı sabah kahvaltılarının 52’incisini  oda merkezinde gerçekleştirdi.

Şahin: Yerel Seçimler Esnafımızı Yakından İlgilendiriyor

Oda merkezinde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantısı Mimar Sinan mahalle esnafıyla yapıldı.Kahvaltıya Mimar Sinan Mahalle Muhtarı ve dernek üyelerinin yanı sıra ve yerel basın mensupları katıldı.

Kahvaltılı toplantıda Başkan Şahin yaptığı konuşmasında “Bizler Esnaf odasıyız ve önümüzde yerel seçim var seçimler en çok bizleri ilgilendiriyor. Bizler tüm siyasi partilere aynı mesafedeyiz” dedi.

“Bizler Esnafımıza Hizmet Yapmakla Sorumluyuz”

Şahin,  “Seçimler esnaf odamızı ve esnafımızı direk ilgilendiriyor. Bakınız bir ülkenin esnafı, sanatkarı olmazsa o ülkeler kalkınamaz. O Ülkelerin hayat damarları işlemiyor demektir. İktidarlar esnafı için halkı için varlardır. Esnaf ve sanatkarın kalkınması ve gelişmesi için iktidarında muhalefetinde sorumlulukları vardır. Devletler esnafıyla, halkıyla bütünleşirse ve sorunları çözmek için projeler ortaya koyarsa devlet olur.

Önümüzde bir yerel seçim var, bizler aday olan tüm siyasi partilerin adaylarına başarılar diliyoruz. Bizler esnafımıza hizmet yapmakla sorumluyuz. Esnaf arkadaşlarımızı zaman zaman yerlerinde ziyaret ediyorum. Onların sorunlarını dinliyor ve yönetim kurulu arkadaşlarımla çözümleri konusunda istişare ediyoruz.

Yapılmayanları Yaptık

Bugüne kadar yapılmayanları yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bakınız bu gün bu kahvaltının 52’incisini düzenliyoruz. Esnafımıza bir çok alanda hizmetler vermeye devam ediyoruz. Kredi almak isteyen esnafımıza kredi veriyoruz, iki yılda 33 milyon lira kredi verdik. Esnafımız aldığını veren, dürüst, erdemli namusuyla iş yapan esnaftır, böyle bir topluluğun temsilcisi olmak bana gurur veriyor.

Sözlerime son verirken sizleri ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Bu birlikteliğin her zaman yapılması gerektiğini düşünüyorum. Esnafımızla Birlik içindeyiz, üyelerimizin bizlere verdiği destekten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Düzenleme HABER: SUAT TÜRKOĞLU

 

 

 

Kaynak: 7/24 Esenler

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz