Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ Esenler Havaalanı Mahalle Muhtar Adayı Necmettin Emirali, Projelerini Noterde Onaylattı

Esenler Havaalanı Mahalle Muhtar Adayı Necmettin Emirali, Projelerini Noterde Onaylattı

Okunma Sayısı 5876
0

Türkiye’nin en renkli ve heyecanlı Muhtar adayı, Bayburtlu Nejmettin Emirali İstanbul Esenler Havaalanı mahallesinde muhalif siyasi partililerin bile toplamak da zorluk yaşadığı kalabalığa çok renkli söylemlerde bulundu.

Nejmettin Emirali  Muhtar adaylığına öyle soyunmuş, öyle ısınmış ki kendisini izleyenler “sen Muhtar değil Milletvekili olmalısın” demekten kendilerini alamadılar.

Bugüne kadar seçim bürosu ve seçmene verilecek materyalleri hazırlayamayan siyasi parti ilçe ve yöneticileri Emirali’nin yaptıklarını görünce şaşıracakları aşikar.

Muhtar adayı Nejmettin Emirali’nin bir çok broşürü ve kalemi hazır. Aracını giydirmiş, anons için kasetler hazır. Seçim ofisinde her şey var. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamakta.

Listesi hazır, Seçim merkezi Parti seçim merkezlerinden ve ilçe merkezlerinden daha hareketli ve kalabalık.

Muhtar adayı Nejmettin Emirali, 5 yıl önce yine aday olmuştu ve kendisi iddiasına göre seçimi kazandı ama seçimi kendisine bazı egemen güçler kayıp ettirdiklerini belirtiyor.

Geçen dönem “yenilikçi ve sosyal projeleriyle zengin komşumla yoksul komşum arasında elçi olmaya geliyorum ve yapacağım işleri noterden onaylatarak vatandaşa sundum” diyen en renkli muhtar adayı olmuştu. Bu dönem projelerini geliştirerek ve projelerinin üstüne koyarak renkli kişiliğini daha da renklendirerek mahalle halkının sevgisini şimdiden kazandı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz