Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ Esenler’de Vatandaştan İmamoğlu’na ‘AK Parti’ye Gelin’ Daveti (VİDEO)

Esenler’de Vatandaştan İmamoğlu’na ‘AK Parti’ye Gelin’ Daveti (VİDEO)

Okunma Sayısı 1430
0

Millet ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim turu kapsamında geldiği Esenler’de AK Parti’nin seçim standını ziyaret etti.

AK Parti standında bulunan bir vatandaşın “Gelin bu sefer bizden olun kazanın, bu duyguyu hep birlikte yaşayalım” demesi üzerine İmamoğlu, “Hayırlısı, biz birbirimize ait insanlarız. Sorun yok iyi bakın kendinize, kolaylıklar” diyerek verdi.
31 Mart yerel seçim çalışmalarını Esenler’de sürdüren CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Mimar Sinan Mahallesi’nde bulunan Salı pazarını ziyaret etti. Burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İmamoğlu, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Bölgedeki esnafları da ziyaret eden İmamoğlu, bir dönerciye girip tezgah başına geçerek elleriyle döner kesti.

AK Parti Standına ziyaret

Daha sonra Esenler Dörtyol Meydanı’na geçen Ekrem İmamoğlu, İlçe örgüt üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Esenler Meydanı’nda bulunan AK Parti’nin seçim standını da ziyaret etti.

AK Parti standında bulunan görevlilerle süre sohbet eden İmamoğlu, rakip partiye seçimde başarı dileklerini iletti.

Vatandaştan ‘AK Partiye gelin’ daveti

AK Parti standa bulunan bir vatandaşın “Gelin bu sefer bizden olun kazanın, bu duyguyu hep birlikte yaşayalım” demesi üzerine İmamoğlu, “Hayırlısı, biz birbirimize ait insanlarız. Sorun yok iyi bakın kendinize, kolaylıklar” diyerek verdi. İmamoğlu AK Parti standının ardından meydanda bulunan Saadet Partisi’nin seçim standını da ziyaret ederek buradaki görevlilere başarılar diledi.

Düzenleme HABER: SUAT TÜRKOĞLU

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Haberler.com

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz