Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ BEKİR BOZDAĞ: ”İSTANBUL ÜZERİNDEN HDP İLE PAZARLIK YAPTILAR”

BEKİR BOZDAĞ: ”İSTANBUL ÜZERİNDEN HDP İLE PAZARLIK YAPTILAR”

Okunma Sayısı 303
0

BEKİR BOZDAĞ: ”İSTANBUL ÜZERİNDEN HDP İLE PAZARLIK YAPTILAR” 

HABER: SUAT TÜRKOĞLU

Ramazan Ayı boyunca her akşam Esenler Dörtyol Meydan’ında düzenlenen ve geleneksel hale gelen sahur programı yoğun katılım ile Esenler Erzurumlular Derneğinde yapıldı.
Esenler Erzurumlular Derneğinin ev sahipliğinde gerçekleşen sahur programına TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, İçişleri eski Bakanı Selami Altınok, Esenler AK Parti İlçe Başkanı Av. Umut Özkan, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz ve yönetimi, Esenler Erzurumlular Derneği Başkanı Ömer Savaş, belediye meclisi üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İNSANLARI ALDATIYORLAR

Bekir Bozdağ, Esenler Erzurumlular Derneğinin sahur programında yaptığı konuşmasında özetle şunları söyledi:
“23 Haziran Türkiye bakımından yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. AK Parti’ye ve MHP:ye gönül veren insanların akıllarını çelmek için algı operasyonları yapıyorlar, aldatıyorlar insanları.
Bakın, Kemal Kılıçdaroğlu piyasada neden yok?  İl Başkanı neden piyasada yok? Diğerleri neden piyasada yok? Bunun nedeni, fazla ortalıkta görünürlerse muhafazakarlar rahatsız olurlar diye görünmüyorlar. Bütün dümenleri aldatmak üzerine kurulmuş. Bunların hepsi seçime kadar ortada  yoklar. Seçimden sonra eğer belediyeyi alırlarsa bu kez sizleri kapıdan içeriye sokmazlar.

PAZARLIKLAR YAPILDI

Piyasadan kaybolan herkes seçimden sonra her yerde olur!.
Her türlü planı programı yapmışlar. HDP’ye ne verecekler? İYİ Partiye ne verecekler? Diğerlerine ne verecekler? Kaç kişi nerede görev alacak? Bunların tüm pazarlıklarını yapılmış.
Bu pazarlıkları bozacak sizlersiniz. Bu oyunları bozacak olanlar sizsiniz. İstanbul’un üzerine hesap yapanların hesabını görecek olan sizlersiniz. Bunlara Allah için izin vermeyin. Türkiye’nin bu gününü ve yarınını ayağa kaldıracak kadro Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde  AK Parti kadrosudur.

HİZMETLERİ GÖRMEZDEN GELİYORLAR

Partimizin kazandırdıklarını ortaya koyalım. İstanbul’da 76 üniversiteyi bizler 206’ya çıkardık.  Yani 130 yeni üniversite yaptık.
Bir çok bölünmüş yollar yaptık, Hızlı treni hizmete aldık. Havaalanları 26’dan 58’e çıktı. 26 tane var ama 10 tanesi işliyor gerisini tekrar kapattık.
Bunlar yine yok dediler.  3. Köprü yok dediler, Avrasya tüneli yok, Marmaray yok, dünyanın en büyük 3. havaalanı yok, Şehir hastaneleri yok. Bunların hepsinin yapılmadığını varsayalım. Geriye ne kalıyor acaba?  Elinizi vicdanınıza koyun bizim dönemimizde kazandırılmış olanları şöyle bir kenara koyduğumuzda İstanbul’da ve diğer İllerde geriye ne kalır herkesin çok  iyi tartması lazım.

HİZMETİN ADI İSRAF

Bunlar yapılan her projeye israf diyorlar ne gerek var diyorlar.
Bölünmüş yol yapıyoruz, israf diyorlar. Ne gerek var? diyorlar, Şehir hastanesine israf, Çamlıca:ya muhteşem bir bir mabet yapıyoruz, israf, Dünyanın en büyük havalimanını yapıyoruz israf. Bu büyük projelerden Alman ve Amerikalılar rahatsız ama içimizdekiler onlardan daha fazla rahatsız, ne gerek var diyorlar.
Hızlı tren yapıyoruz Avrupa:da ve Amerika:da 30 yıl önce yapılmış biz onlardan 30 sene sonra yapıyoruz, yine de ‘Bunlara ne gerek var?’ diyorlar.

ESKİYİ ÖZLÜYORLAR

Bunlar, Türk milletinin hayat şartlarını iyileştirecek ne yaparsak ‘Buna ne gerek var?’ diyorlar.
Ankara:da Bilkent’de Şehir Hastanesini yaptık biliyorsunuz inşallah İstanbul’da da faaliyete geçiyor şehir hastaneleri. Çok net söylüyorum, Avrupa:da Amerika’da yok böyle hastaneler. Gidip gördüler, dünyanın en donanımlı ve iyi hastanelerini yapıyoruz.
Bunlar eski Türkiye’yi eski Hastanelerin durumunu özlemiş.
Kuyrukta sağlam insanlar hastalarının sırasını beklerken hastalanır ölürlerdi.
Çocuklar hastanelerde rehin kalırdı. Anne ve babalar çocuklarını hastaneden kaçırırlardı herhalde bunlar o Türkiye’yi özlüyor. Şimdi her şeye her yapılana israf diyorlar.

ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI

AK Parti döneminde yapılanları Türkiye’den çıkarın bakalım ortada ne kalıyor iyi bakmak lazım.
Bunun için AK Partiye ve Recep Tayyip Erdoğan’a ve bu kadroya karşı bazı çevreler büyük bir husumet besliyor.
Yani “Recep Tayyip Erdoğan’ı durduramazsak Türkiye’yi durduramayız”  düşüncesindeler. Hesap bu. Aslında Recep Tayyip Erdoğan’a olan hesaplar Türkiye’ye karşı. Çünkü kendisi durdurulduğunda tüm projeler duracak.
Bunlar bu projeleri israf olarak görüyorlar. Bütün projelere fren gelecek.


Biz bunların dediğini uygulasaydık şimdiye kadar ülke için yapılan bir çok önemli proje olmazdı.
Bunlara fırsat vermeyin. Bunlar alın teri dökmeden ideolojik oylar ile ayağa kalkıyorlar.

Size soruyorum, CHP’ye oy veren bir kişi fikrini değiştirip AK Partiye oy verir mi ? O yüzden siz de bu yanılgıya düşmeyin ve oyunuzu yine AK Parti’nin adayı Binali Yıldırım’a verin.
CHP’nin adayı, AK Partilinin oyunu almak için Yasin okuyor. Peki AK Part’nin adayı CHP’li seçmenin oyunu almak için onların beğendiği bin tane şey yapsa yine oy verirler mi acaba?

HEDEFLERİ SİZİ ALDATMAK

Bütün her şey mizansen ve sizi aldatmak için. Tek temennileri göz boyayarak muhafazakar, yerli ve milli olanların yani sizlerin oyunu almak.  Yapmak istedikleri tek şey sizleri aldatmak. Allah’ın izniyle sizi kimse aldatamayacak.
Samimi olanlara bakalım. Seçime kadar göz boyayanlara  değil, seçim öncesi ve sonra  olanlara bakalım. Onun için 23 Haziranda bu oyunları ve çirkinlikleri bozacak olan sizlersiniz. Cumhurbaşkanımızı ve Binali Yıldırım başkanımızı Allah için sizlere emanet ediyorum. Sizler aklınız ve kalbiniz ile sahip çıkın ki bu kadro yoluna devam etsin. Bizim gücümüz sizlerden geliyor. Bu arabaya fren yaptırmayın ki Türkiye ve İstanbul büyümeye devam etsin”

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz