Ana Sayfa ESENLER ESENLER’DE “ÇOCUKÇA DÜŞÜNME MERKEZİ”

ESENLER’DE “ÇOCUKÇA DÜŞÜNME MERKEZİ”

Okunma Sayısı 260
0

Esenler’de açılan “Çocukça Düşünme Merkezi”nde Esenlerli çocuklar, yaşadıkları şehir için fikirler üretiyorlar ve doğayla iç içe keyifli vakit geçiriyorlar.

Esenler Belediyesi, Esenler’de “Çocukça Düşünme Merkezi” açtı. Kadın, Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde faaliyetlerini yürüten bu merkezde ilk ve orta okul çağındaki çocuklar, yaşadıkları şehirde kendileri için fikirler üretip, sosyal, düşünsel ve sportif faaliyetlerde bulunuyorlar. Giyimkent’teki bu merkezde çocuklar, doğayla iç içe vakit geçiriyorlar ve bir taraftan eğlenip fikirler üretirken diğer taraftan da doğayı yakından tanıma imkanı buluyorlar.

Hafta içi her gün ve cumartesi günleri, 10.00-16.00 saatleri arasında açık olan merkezde çocuklar; doğayı tanıma, macera parkuru, kitap okuma, okçuluk, paintball, izcilik, zekâ oyunları istasyonlarında keyifli vakit geçiriyorlar. Esenler’deki tüm okullar ve bilgi evlerinden öğrenciler, öğretmenlerinin aldıkları randevuyla birlikte “Çocukça Düşünme Merkezi”nde doğayla iç içe, keyif dolu bir gün geçirerek, kendileri ve yaşadıkları şehirleri için fikirler üretebiliyorlar

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

three + 11 =