Ana Sayfa BAĞCILAR ESENLER ESNAFINDAN ANLAMLI KAMPANYA

ESENLER ESNAFINDAN ANLAMLI KAMPANYA

Okunma Sayısı 78
0

Avrupa’da İslamofobinin yeniden hortladığı bir dönemde Esenler esnafından anlamlı bir kampanya ile batının bu tutumuna cevap geldi. Esnaf Peygamberimiz (s.a.v.) efendimizin doğum günü münasebetiyle bir günlük yüzde 15 indirim yaptı.

Fransa, Almanya, Belçika, Hollanda başta olmak üzere son yıllarda Avrupa’da artan İslam düşmanlığı ve İslamofobi son günlerde yeniden hortladı. Karikatür üzerinden Peygamberimize dil uzatmaya kadar giden Avrupa ülkelerinin bu davranışlarına karşı İslam ülkelerinden farklı farklı protestolar yükseliyor. Haçlı zihniyetinin en bariz tezahürlerinden olan Avrupa’nın son provakatif hareketlerine en güzel cevap Esenler esnafından geldi. Esenler esnafı, kamuoyunda bir duyarlılık oluşması ve Peygamberimize (s.a.v.) duyulan muhabbetin bir kat daha artması için doğum yıldönümünde bir günlük yüzde 15 indirim yapma kararı aldı.

HER YIL YAPACAĞIZ

Esenler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin kampanyayı sosyal medya hesabından duyurdu. Esenler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin paylaşımında, “Özellikle Almanya ve Fransa’nın Müslümanlar üzerine çevirdikleri entrikalara cevap niteliğinde Esenler esnafı Peygamberimizin doğum günü münasebeti ile bu güne özel tek yürek birleşerek iş yerlerinde % 15’e varan indirime gidiyor” yazdı. Şükrü Şahin, bu yıl ilk defa başlattıkları bu kampanyayı gelecek yıllarda da daha da geliştirerek ve daha fazla günlere yayarak devam ettirmek istediklerini söyledi.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz