Ana Sayfa EĞİTİM ESENLER’DEN HANGİ OKUL VE ÖĞRETMENLER FİNALİST

ESENLER’DEN HANGİ OKUL VE ÖĞRETMENLER FİNALİST

Okunma Sayısı 223
0

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ‘İstanbul Öğretmeniyle Güzel’ projesi kapsamında Ayın Fotoğrafları, Ayın Hobisi ve Ayın Yeteneği yarışmasında  Ocak ayı Esenler finalistleri belli oldu. Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, yarışmaya ilgi gösteren öğretmenlere teşekkür ederek, her gün bir finalist olmak üzere tüm finalistlerin Esenler Milli Eğitim Müdürlüğü’nün twitter hesabından (@EsenlerllceMEM) paylaşıcağını duyurdu. Hesaptan şimdiye kadar Atışalanı Anadolu Lisesi’nden Ali Aldıç ile Oruçreis Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Kadir Kaya’nın fotoğrafları paylaşıldı.

Atışalanı Anadolu Lisesi’nden öğretmen Ali Aldıç’ın fotoğrafı 

ŞUBAT BAŞVURULARI BAŞLADI

Esenler Milli Eğitim Müdürlüğü Şubat ayı Ayın Fotoğrafları, Ayın Hobisi ve Ayın Yeteneği yarışmasına başvurularının da başladığını duyurdu.  Konu ile ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinde şu açıklamalara yer verildi.

Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında ilçe öğretmenlerimizin yeteneklerinin, hobilerinin ve çektikleri fotoğrafların sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını içeren bu etkinlik; ilham verici ve kişisel gelişimi teşvik edici nitelikte olması sebebiyle anlamlıdır.

Etkinlik ocak ayında başlayacak ve temmuz ayında sona erecektir. Paylaşımlar ilçe sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.

Başvurular : “ogiesenler@gmail.com” hesabımıza yapılmaktadır.

Son başvuru tarihi her ayın son günüdür. Başvuruda öğretmenimizin adı soyadı, okulu ve hangi kategori için fotoğraf/video gönderdiği belirtilmelidir.

Her kategori için bir fotoğraf veya video ile başvuruda bulunulmalıdır.

Detaylar

Ayın Fotoğrafları– Gmail hesabına ulaşan fotoğraflardan, seçici kurulun belirlediği üç (3) fotoğraf; ilçe sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır. Paylaşımda öğretmenimizin adı soyadı ve okulu belirtilecektir.

Ayın Yeteneği– Gmail hesabına ulaşan şarkı, şiir, enstrüman, resim, güzel sanatlar, sahne sanatları, sportif ve koordinatif beceri videoları (3 dakikayı geçmeyecek şekilde) içinden seçici kurulun belirlediği bir (1) video; ilçe sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır.

Paylaşımda öğretmenimizin adı soyadı ve okulu belirtilecektir. Videolar yatay ve uygun açıdan çekilmelidir.

Ayın Hobisi- Gmail hesabına ulaşan fotoğraf ya da video ile desteklenmiş açıklama metinleri (en fazla 1 sayfalık word belgesi) içinden seçici kurulun belirlediği bir (1) hobi; ilçe sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır. Paylaşımda öğretmenimizin adı soyadı ve okulu belirtilecektir. Fotoğraf ya da video yatay ve uygun açıdan çekilmelidir.

Oruçreis Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden öğretmen Kadir Kaya’nın fotoğrafı 

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

one × 5 =