Ana Sayfa ESENLER ERDOĞAN’DAN ESENLER BELEDİYESİ’NE SÜRPRİZ ZİYARET

ERDOĞAN’DAN ESENLER BELEDİYESİ’NE SÜRPRİZ ZİYARET

Okunma Sayısı 373
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler Belediyesi’ne sürpriz bir ziyarette bulunarak Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve diğer ilgililerle görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tedavi gördüğü hastanede 92 yaşında hayatını kaybeden Türkiye’nin önde gelen hadis, tefsir ve fıkıh alimlerinden M. Emin Saraç için Fatih Camii’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından Esenler Belediyesi’ne geçti.  Erdoğan’ı, belediyenin girişinde Esenler Belediye Başkanı ve AK Parti İBB Grup Başkanvekili Tevfik Göksu ve diğer ilgililer karşıladı.

Basına kapalı olarak gerçekleşen ve ziyaret sırasında, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in de katıldığı ziyarette İstanbul’un bazı ilçelerinden belediye başkanlarının da olduğu görüldü. Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyarette, Erdoğan’ın M. Tevfik Göksu’dan Esenler’de yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldığı ve Çarşamba günü gerçekleştirilecek AK Parti İstanbul İl Kongresi için fikir alış-verişinde bulunduğu ileri sürüldü.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

1 − 1 =