Ana Sayfa GENEL İSTANBUL’A KAR GERİ DÖNÜYOR! METEOROLOJİ TARİH VERDİ

İSTANBUL’A KAR GERİ DÖNÜYOR! METEOROLOJİ TARİH VERDİ

Okunma Sayısı 275
0

İstanbul’a kar geri dönüyor! Meteoroloji tarihi duyurdu

Meteoroloji’nin son dakika hava raporuna göre hafta sonunda artacak sıcaklıklar salı gününden itibaren hissedilir derecede azalacak. Çarşamba günü yurdun büyük bölümünde kar yağışı beklenirken, Marmara Bölgesi ve İstanbul’da perşembe günü karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.

Baharı bekleyen İstanbullular kar sürpriziyle karşılaşacak. Pazartesi gününden itibaren etkili olacak yağışlar, sıcaklıkların düşmesiyle kar yağışına dönüşecek.

İSTANBUL’A KAR GELİYOR

Çarşamba günü yurdun büyük bölümünde kar yağışı beklenirken, İstanbul’da da karla karışık yağmur ve kar etkili olacak.

İzmir’de gece saatlerinden beri etkili olan sağanak yağmur kentin birçok noktasında vatandaşlara zor anlar yaşattı. Hemen hemen her yağmurda su basan Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda ise yine benzer görüntüler yaşandı.İzmir’de gece saatlerinden beri etkili olan sağanak yağmur kentin birçok noktasında vatandaşlara zor anlar yaşattı. Hemen hemen her yağmurda su basan Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda ise yine benzer görüntüler yaşandı.

Meteroloji’nin raporuna göre salı günü iç ve doğu kesimlerde kar yağışı, Batı Karadeniz’de ise karla karışık yağmur bekleniyor. Çarşamba günü ise İstanbul dahil tüm Marmara bölgesiyle birlikte iç ve doğu kısımlarda karla karışık yağmur ve kar etkili olacak.

İSTANBUL HAVA DURUMU

TÜRKİYE GENELİ 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

3 × four =