Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ SON DAKİKA: ESENLER BELEDİYESİ’NDE SÜRPRİZ İSTİFA!

SON DAKİKA: ESENLER BELEDİYESİ’NDE SÜRPRİZ İSTİFA!

Okunma Sayısı 206
0

Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş görevinden istifa etti. Gökçebaş istifasını sosyal medya hesabından duyurdu. Önceki dönemde Belediye Başkan Yardımcısı olan Faruk Aydın’ın milletvekili adayı olması ile boşalan Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen ve 2019 seçimlerinde yeniden Meclis Üyesi seçilerek görevine devam eden Gökçebaş’ın ani istifası sürpriz olarak değerlendirildi. Zabıta Müdürlüğü, Ruhsat Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü kendisine bağlı bulunan Osman Gökçebaş’ın Meclis Üyeliğine devam edeceği ve esas mesleği olan avukatlığa döneceği öğrenildi.

Osman Gökçebaş’ın yaptığı açıklamanın noktasına, virgülüne dokunmadan olduğu gibi yayımlıyoruz.

İşte Osman Gökçebaş’ın sosyal medya hesabında yaptığı açıklama:

”GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ VE TEŞEKKÜR
Halka hizmet yolunda sayın başkanımız M.Tevfik Göksu’nun tensipleriyle yürütmekte olduğum Esenler Belediye Başkan Yardımcılığı görevimi yakın dostum ve avukat meslektaşımın vefatı nedeniyle gelişen özel sebepler dolayısıyla sayın başkanımızın izni ile bırakmak durumunda kaldım.
Bizleri bu göreve layık gören sn M.Tevfik Göksu başkanıma, birlikte çalıştığım müdürlerimize ve mesai arkadaşlarıma, ilçemizin kıymetli resmi kurum temsilcilerine, sivil toplum kuruluşlarına ve yurdumuzun dört bir yanınını oluşturan hemşehri derneklerimize ve kadirşinas ve kendilerine hadim olmaktan şeref duyduğum Esenler halkımıza şükranlarımı arz ediyorum.
Ve
Gerek meclis üyesi olarak gerekse sivil hayatımda Cumhurbaşkanımız sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın gösterdiği kutlu hedefte sn başkanımız Mehmet Tevfik Göksu ve ilçe başkanımız Umut Özkan’ın yanında yol yürümeye devam edeceğimi kamuoyunun bilgisine arz ederim” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz