Ana Sayfa EĞİTİM ESENLER’DE İLKSAN TEMSİLCİLİĞİ SEÇİMİ YAPILDI

ESENLER’DE İLKSAN TEMSİLCİLİĞİ SEÇİMİ YAPILDI

Okunma Sayısı 229
0

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) Esenler İlçe Temsilciliği seçimleri yapıldı. Seçimi; Tacirler Eğitim Vakfı İlkokulu Müdürü Uygar Keskin ve Yunus Emre İlkokulu Müdür Yardımcısı Güven Yağcı kazandı.

Esenler’de 745 üyesi bulunan İLKSAN (İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) İlçe Temsilciliği seçimleri, Esenler İbrahim Turan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı.  Seçimlerde her üye 2 aday için oy kullandı. İLKSAN ilçe Temsilciliği seçiminde “İLKSAN’ın Geleceğine Adayız, Birlikte Başaracağız” sloganıyla hazırlanan Tacirler Eğitim Vakfı İlkokulu Müdürü Uygar Keskin ile Yunus Emre İlkokulu Müdür Yardımcısı Güven Yağcı bir pusulada yer aldı. “İLKSAN’a Yön Ver, Zarara Son Ver” sloganını kullanan Atışalanı İsmetpaşa İlkokulu Müdürü İsmail Kınaş ile Yunus Emre İlkokulu Müdürü Emin Balaman da ayrı bir pusulada yer alarak ilçe temsilcisi olmak için yarıştı.

KESKİN VE YAĞCI İPİ GÖĞÜSLEDİ

Seçim sonunda; Uygar Keskin 260, Güven Yağcı 252, Emin Balaman 174 ve İsmail Kınaş ise 161 oy aldı. Bu sonuçlara göre; Tacirler Eğitim Vakfı İlkokulu Müdürü Uygar Keskin ve Yunus Emre İlkokulu Müdür Yardımcısı Güven Yağcı 9. Dönem İLKSAN Esenler temsilcisi olarak seçildi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz