Ana Sayfa ESENLER TÜGVA ESENLER’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

TÜGVA ESENLER’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Okunma Sayısı 270
0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Esenler ilçe Temsilciliği görevine Tarihçi-Yazar Şeref Yumurtacı getirildi.

Kurulduğu günden bu yana gençliğin ilk adresi olan TÜGVA’da görev değişimi yaşandı. Yaklaşık 4 yıldır Esenler İlçe Temsilciği görevini yürüten Abdullah Demirayak, görevi gençliğin yakından tanıdığı bir isim olan, Esenler Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesinde gençlere yönelik yaptığı projeler ile tanınan son zamanlarda da yine Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğünde gençlere yönelik çalışmalar yapan Tarihçi-Yazar Şeref Yumurtacı’ya devretti.

Görevi devralan Yumurtacı, aldıkları sorumluluğun ağır ve bir o kadar da kutsal olduğunu belirterek görev süresi boyunca yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Abdullah Demirayak ve yönetimine teşekkür etti.

Gençleri yakından tanıdığını ve Esenler’de selam vermedik, kalbine dokunmadık genç bırakmayacaklarını belirten Yumurtacı,”Esenlerde gençlerin milli manevi değerlerle donatılması. Sosyal sportif ve kültürel faaliyetlerle onların kendini geliştirmesini sağlamak temel amacımız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023, 2053 ve 2071 vizyonu doğrultusunda gece gündüz demeden çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

sixteen − 13 =