Ana Sayfa ESENLER ESDEF YEREL BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ

ESDEF YEREL BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ

Okunma Sayısı 146
0

ESDEF Başkanı Cuma Helvacı 1 Mayıs’ta Emekçi Yerel Basınla İftarda Buluştu

Esenler Dernekler Federasyonu Başkanı Cuma Helvacı ve yönetim kurulu, Gazete ve internet haber sitelerinin imtiyaz sahipleriyle iftarın son gününde basınla bir araya geldi.

Esenler Dernekler Federasyonu Başkanı Cuma Helvacı ve yönetim kurulu, Gazete ve internet haber sitelerinin imtiyaz sahipleri Esenler Gündem Sait Yılmaz, 7/24 Esenler Haber Hüseyin Koç, Gazete Esenler Hasan Gürsoy, Son Dakika Esenler Suat Türkoğlu, Radyocu Sümeyye Kaya görev yapan basın mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi.

Esenler’de görev yapan gazeteciler ile iftar yemeğinde bir araya gelen ESDEF Başkanı Cuma Helvacı, iftar proğramı sonrası davete icabet ettikleri için basın mensuplarına teşekkür ederek, “Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayı. Tüm insanlık bütün kederleri, kavgaları arka plana atıyor. Siz emekçiler yoğun çalışan insanlarsınız. Bugün ‘1 Mayıs İşçi Bayramı’ tüm basın emekçilerinin gününüde kutluyorum. Sizler bu toplumun sesi kulağısınız. Tüm sıkıntılarla karşı karşıya kalsanız da büyük bir fedakarlıkla insanların haber alma ihtiyacını karşılıyorsunuz. Birlikteliğimiz daim olur inşallah. Bu vesile ile hepinizin Mübarek Ramazan bayramınızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı basınla iftar proğramı, hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

1 × 5 =