Ana Sayfa EĞİTİM İMAM HATİP LİSELERİ ESENLER’DE YARIŞACAK

İMAM HATİP LİSELERİ ESENLER’DE YARIŞACAK

Okunma Sayısı 140
0

İstanbul genelindeki 22 farklı okuldan 28 takım, Esenler Şehit Türkmen Tekin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin ev sahipliğinde parlamenter stili münazara yarışması yapacak.

Esenler’in 15 Temmuz şehitlerinden Türkmen Tekin adına açılan Esenler Şehit Türkmen Tekin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bu hafta sonu önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Şehit Türkmen Tekin Münazara Turnuvası’nda İstanbul’un değişik ilçelerinden toplam 22 kız imam hatip lisesinden 28 takım, 2 gün boyunca şampiyon olmak için mücadele edecek. 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü sabah saatlerinde başlayacak turnuva, 15 Mayıs Pazar günü saat 18.00’de sona erecek.

ÖDÜLLER VERİLECEK

Öğrencilerin dersin dışında başka kitapları okumasını ve incelemesini sağlamak, onların konuşma becerilerini geliştirmek, düşünceler arasında bağ kurabilmek, düşüncelerini kusursuz bir şekilde dile getirme yeteneklerini artırmak gibi amaçlarla düzenlenen münazara yarışmasının önümüzdeki yıllarda da düzenlenmesi hedefleniyor. Bu sene ilki gerçekleştirilecek ve parlamenter sitili yapılacak münazara yarışmasına katılan tüm öğrencilere çeşitli hediyeler verilirken, dereceye girecek takımlara da hediyelerle birlikte madalya ve kupalar takdim edilecek.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

nineteen − 4 =