Ana Sayfa ESENLER REELS YARIŞMASI’NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

REELS YARIŞMASI’NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Okunma Sayısı 102
0

Esenler Belediyesi tarafından dijital medya kullanıcılarının zengin, kaliteli ve kreatif içerik üretmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen “Esenler’de Yaşam” konulu reels yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Dünya Sosyal Medya Günü’ne özel olarak düzenlenen programa Dijital İletişim Uzmanı ve yazar Said Ercan da katıldı.

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen ve ilçenin günlük yaşamını konu alan ‘Esenler’de Yaşam’ adlı reels yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa Dijital İletişim Uzmanı ve yazar Said Ercan da katılarak Esenlerlilere sosyal medyaya ilişkin önemli bilgiler aktardı.

SÜRPRİZ HEDİYELER KAZANDILAR

30 Haziran Dünya Sosyal Medya Günü’ne özel olarak düzenlenen programda reels yarışmasında dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Yarışmada Elif Nur Çolak birinciliği, Muhammed Emin Gençer ikinciliği, Furkan Altunbaran üçüncülüğü elde etti. Yarışmanın mansiyon ödülleri ise Dilara Ayaz ve Aleyna Er’in oldu. Yarışma kapsamında birinciye 10 bin TL, ikinciye 5 bin TL, üçüncüye 3 bin TL ve iki yarışmacıya da mansiyon ödülü olarak bin 500’er TL para ödülü verildi. Dereceye giren reels videoları Esenler Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yayınlandı. “Dijital Çağda Sosyal Medya” adlı bu özel etkinlikte ödüllü kahoot bilgi yarışması da düzenlendi. Katılımcıların kıyasıya rekabet ettiği yarışmada dereceye girenlere tablet bilgisayar, bluetooth kulaklık ve powerbank hediye edildi.

ESENLER’İ BAMBAŞKA YERE TAŞIMIŞSINIZ

Dijital İletişim Uzmanı ve yazar Said Ercan, “Bugün sosyal medyayı konuşacağız. Bugün çok güzel bir program var, çok şanslısınız ben de çok şanslıyım sizlerle olduğum için. Hem bilgi yarışması yapacağız hem de reels yarışmasının sonuçlarını açıklayacağız. Ben de jüriydim elinize sağlık hakikaten reelsler o kadar güzel ki Esenleri bambaşka bir yere taşımışsınız. Bugün sosyal medyayı nasıl kullanmalıyız onu konuşacağız. Başta şunu söyleyeyim bunu söyleyince çok şaşırıyorlar. 41 yaşındayım. Sosyal medya sayesinde bütün hayallerimi gerçekleştirdim” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

thirteen − 3 =