Ana Sayfa EĞİTİM ESENLERLİ SPORCULAR KIBRIS’TAN ALTIN İLE DÖNDÜ

ESENLERLİ SPORCULAR KIBRIS’TAN ALTIN İLE DÖNDÜ

Okunma Sayısı 59
0

25-27 Ağustos 2023 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen İki Devlet Tek Millet 30 Ağustos Zafer Kupası ve Şampiyonası tamamlandı. 17 kişilik Türk Takımımız yarışmayı birincilikle tamamladı. Şampiyonaya Esenler’den katılan sporcular da altın madalya ile döndü.

Şampiyonada Semi, Ful, Submission, Kata weapon kata ve Self Defence sistemlerinde dereceye giren sporcularımız kupa, madalya ve sertifikalarını aldılar. Şampiyonaya Esenler’den de sporcular katıldı.  Esenler Halk Eğitimi Merkezi sporcularından İsmail Ekici’nin öğrencileri Azra Betül Ekici ve Hayrunnisa Başar, 5 ayrı stilde yarışıp birinci oldular ve altın madalya ile ödüllendirildiler. Türk takımımızın, sporcularımızın bu şampiyonada sergilediği performans ve gösteriler tüm seyircileri kendine hayran bıraktı.

Organizasyonda sporcuların ödül ve plaketlerini Türkiye Kempo Savunma Sporları Federasyonu Başkanı Halis Avşar, KKTC Kempo Savunma Sporları Federasyonu Başkanı Mehmet İngenç, KKTC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sadık Gardiyanoğlu’na ve İskele Belediyesi Başkanı Katip Demirel verdi. Katip Demirel heyete teşekkür etti ve plaketler takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz

three + twelve =