Ana Sayfa ESENLER HABERLERİ Esenler’de 23 Nisan Kutlamaları Gerçekleşti

Esenler’de 23 Nisan Kutlamaları Gerçekleşti

Okunma Sayısı 293
0

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi Esenler’de de kutlandı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışı münasebetiyle tüm dünya çocuklarına armağan edilen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Esenler’de de devlet protokolü ve alternatif CHP-İYİ Parti kutlamasına sahne oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi, Esenler’de de büyük bir sevinç ve coşkuyla kutlandı. İlk tören Esenler Dörtyol meydanında Atatürk büstüne protokol tarafından çelenk konulması saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

İlçe Milli Eğitim’de görevli öğretmenlerin günün anlam ve önemini belirten konuşmalarıyla Atatürk büstünün önündeki tören sona erdi. Esenler’de görev yapan öğretmenler, ilkokul öğrencileri, veliler yoğun katılım sağladılar.

Çelenk sunum programına İlçe Kaymakamı Adil Karataş ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu katılmadı.

Çelenk törenine Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Karataş, MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Esenler İlçe Emniyet Müdürü Hakan Bolat, Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış Yıldız, Esenler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Atay Erdem ve Mahalle Muhtarları katıldılar. Törene Esenler Kaymakamı Adil Karataş’ın ve siyasi partilerin temsilcilerinin katılmamaları dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz