Ana Sayfa EĞİTİM ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERE BİN LİRA DESTEK!

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERE BİN LİRA DESTEK!

Okunma Sayısı 95
0

Gençlik Kampı’nda gençlerle bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Esenlerli tüm lise son sınıf öğrencilerine, üniversiteye hazırlandıkları süreçte bin lira eğitim desteği vereceklerini açıkladı.

Esenlerli gençler, 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde kurulan Gençlik Kampı’nda Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ile bir araya geldi. Kamp ateşi etrafında, kamp sandalyelerinde, samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada gençler merak ettikleri her şeyi ‘başkan amca’larına sordu.

ÜNİVERSİTE YOLUNDA BAŞARILI OLUN DİYE…

Kamp ateşi etrafında gençlerle sohbet eden ve sorularını cevaplayan Göksu, üniversite hazırlığındaki öğrencilere bir müjde verdi. Göksu, “Lise son sınıftaki bütün arkadaşlara, üniversite sınavlarına rahatlıkla hazırlansınlar diye, sınavdan çok yüksek puanlar alsınlar diye, anne babalarını çok mutlu etsinler diye bin lira eğitim desteği veriyoruz. 25 Ocak’tan sonra hepinizin hesabına yatırılacak. Hayırlı ve bereketli olsun. Sizden isteyeceğimiz tek şey, başarılı olmanız” dedi.

Karşılıklı sohbet havasında gerçekleşen buluşmada gençlere içlerini ısıtan sıcacık sahlep ve kestane ikramı yapıldı. Gençler kendilerine internet paketi hediye eden Göksu’yla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yazınız
Lütfen adınızı giriniz